Huviringide toimumisajad

Tõrva Kultuurimaja huviringide toimumisajad 2021/22 

RING AEG JUHENDAJA KONTAKT TOIMUMISE KOHT
ESMASPÄEV        
Memmede tantsurühm
EIDERATAS
E 15.00 Silvi Abolkaln 55561057 Tõrva KM saal
Eakate tantsurühm
HÕBEJUUS
E 16.30 Eha Mandel 53926891 Hummuli RM saal
Tõrva Kunstistuudio - käsitöö (täiskasvanud) E 18.00 Eve Toompalu 56649623 Tõrva KM kunstistuudio
Naisrühm LIISUD E 19.00 Valdeko Kalamees 5251849 Tõrva Gümnaasiumi saal
Tõrva Tantsustuudio LYS (linetants) E 18.30-19.30 Ulvi Riitsalu 5249628 Lasteaed Mõmmik ruumid
Tõrva Tantsustuudio LYS naisrühm E 19.30-21.00 Ulvi Riitsalu 5249628 Lasteaed Mõmmik ruumid
         
TEISIPÄEV        
Saviring T 10.00-13.00 Saima Ilisson 53421548 Riidajas endise vallamaja ruumides
Riidaja NAISRÜHM T 15.00 Heli Veerme 5221677 Riidaja põhikooli võimla
Tantsustuudio LYS mudilased T 15.10-15.40 Ulvi Riitsalu 5249628 Lasteaed Mõmmik ruumid
Tantsustuudio LYS 6.-7. klass T 15.45-16.30 Ulvi Riitsalu 5249628 Lasteaed Mõmmik ruumid
Tõrva Kunstistuudio
KÄSITÖÖ (õpilased)
T 16.00 Carmen Põldsalu 5291627 Tõrva KM kunstistuudio ruumid III korrusel
Rahvamuusikaansambel KIRIME  T 17.30 Thea Leitmaa 5297974 Tõrva KM rahvamuusikaklass
Tõrva Lauluseltsi Segakoor T 18.00 Maie Kala 56568098 Tõrva KM lauluklass
Jõusaali treeningud T 18.00-19.30 Kevin Kangur 56745015 Riidaja põhikool
Segarahvatantsurühm JANDALI T 19.00 Valdeko Kalamees 5251849 Tõrva KM saal
         
KOLMAPÄEV        
Memmede tantsurühm
EIDERATAS
K 15.00 Silvi Abolkaln 55561057 Tõrva KM saal
Tõrva Kunstistuudio - MAAL (õpilased) K 16.00 Gerta Vister 53481568 Tõrva KM kunstistuudio ruumid III korrusel
Tõrva Kunstistuudio -
MAAL (täiskasvanud)
K 18.00 Gerta Vister 53481568 Tõrva KM kunstistuudio ruumid III korrusel
Naisansambel HERMES K 18.00 Reet Koppel 5234847 Tõrva KM lava tagune klass
KÄSITÖÖRING K 18.00 Külli Starke 55598098 Hummuli RM käsitöötuba
Naisrühm LIISUD K 19.00 Valdeko Kalamees 5251849 Tõrva Gümnaasiumi saal
Estraaditrupp  TÕRVA TILGAD K 20.00 Valdeko Kalamees 5251849 Tõrva Gümnaasium
         
NELJAPÄEV        
Tõrva Tantsustuudio LYS 6.-7. klass N 15.00-16.30 Ulvi Riitsalu 5249628 Lasteaed Mõmmik ruumid
Saviring N 16.00-19.00 Saima Ilisson 53421548 Riidajas endise vallama ruumid
Eakate tantsurühm NURMENUKK N 17.00 Anne Jaakson 53413150 Riidaja Kultuurimaja saal
Tõrva Kunstistuudio
KERAAMIKA/PORTSELAN   
(õpilased)
N 16.00 Gerta Vister 53481568 Tõrva KM kunstistuudio ruumid
III korrusel
Tõrva näitering N 17.30 Veronica Palm 54750000 Tõrva KM saal
Tõrva Tütarlastekoor N 17.00 Maie Kala 56568098 Tõrva KM lauluklass
Tõrva Kunstistuudio
KERAAMIKA/PORTSELAN   
(täiskasvanud)
N 18.00 Gerta Vister 53481568 Tõrva KM kunstistuudio ruumid
III korrusel
KÄSITÖÖRING N 18.00 Eve Toompalu 56649623 Riidajas endise vallamaja ruumid
Jõusaali treeningud N 18.00-19.30 Kevin Kangur 56745015 Riidaja Põhikool
Tantsustuudio LYS naisrühm N 18.30-20.00 Ulvi Riitsalu 5249628 Lasteaed Mõmmik ruumid
Segarahvatantsurühm JANDALI N 19.00 Valdeko Kalamees 5251849 Tõrva Gümnaasiumi saal
         
REEDE        
Tantsustuudio LYS 1.-4. klass R 15.00-16.30 Ulvi Riitsalu 5249628 Lasteaed Mõmmik ruumid
         
PÜHAPÄEV        
Rahvamuusikaansambel JAURAM P 12.00 Ants Säks 53478530 Helme endise päevakeskuse ruumid