« Tagasi

Kommipakkide ja jõulutoetuse info

Kommipakid

Ka sellel aastal saavad Tõrva vallas jõulupühade lähenedes, tasuta kommipakid kõik lapsed alates 18. elukuust kuni neljanda klassini. Lasteaia- ja koolilapsed saavad kingitused kätte jõulupeol.

Lapsevanemad, kelle lapsed lasteaias ei käi, saavad kommipaki kätte Tõva vallavalitsusest (Tartu tn 20, Tõrva) alates 12. - 22. detsembrini esmaspäevast neljapäevani kella 14.00-17.00.

Jõulutoetus

Tõrva vallavalitsus maksab jõulutoetust kolme ja enama lapsega perele, puudega lapsega perele ning toitjakaotuspensionit saava lapse perele. Toetust makstakse välja ühele vanemale või eestkostjale detsembrikuu vältel. Toetuse suurus on 20 eurot lapse kohta. Taotlus jõulutoetuse saamiseks saab esitada elektroonselt Tõrva valla kodulehel või digitaalselt allkirjastatuna e-postile kristi.kiusalaas@torva.ee või kaie.lomp@torva.ee. Taotluse menetlemise aeg on kuni 10 tööpäeva.

Kellel ei ole võimalik elektroonselt taotlust esitada, palume eelnevalt eelregistreerida kohtumiseks aeg lastekaitsespetsialistide (Kaie Lomp tel 5860 8005 või Kristi Kiusalaas 5309 0211) juurde. 

Jõulutoetuse taotlusi võetakse vastu kuni 30. detsembrini 2022.