Huviringide toimumisajad

Tõrva Kultuurimaja huviringide toimumisajad 2021/22 

RING AEG JUHENDAJA KONTAKT TOIMUMISE KOHT
ESMASPÄEV        
Memmede tantsurühm
EIDERATAS
E 15.00 Silvi Abolkaln 55561057 Tõrva KM saal
Eakate tantsurühm
HÕBEJUUS
E 16.30 Eha Mandel 53926891 Hummuli RM saal
Tantsukool HOP DANCE E 16.45-18.00 Kerli Vessin 58435123 Tõrva KM saal
Eakate tantsurühm NURMENUKK E 17.00 Anne Jaakson 53413150 Riidaja KM saal
Tõrva Lauluseltsi Naiskoor E 18.00 Maie Kala 56568098 Tõrva KM lauluklass
Tõrva Tantsustuudio LYS (linetants) E 18.30-19.30 Ulvi Riitsalu 5249628 Lasteaed Mõmmik ruumid
Segarahvatantsurühm JANDALI E 19.00 Valdeko Kalamees 5251849 Tõrva KM saal
Tõrva Tantsustuudio LYS naisrühm E 19.30-21.00 Ulvi Riitsalu 5249628 Lasteaed Mõmmik ruumid
         
TEISIPÄEV        
Tõrva Kunstistuudio
KÄSITÖÖ-õpilased
T 16.00 Carmen Põldsalu 5291627 Tõrva KM kunstistuudio ruumid III korrusel
Riidaja NAISRÜHM T 16.00 Heli Veerme 5221677 Riidaja Põhikooli võimla
Tõrva Lauluseltsi Naiskoor T 18.00 Maie Kala 56568098 Tõrva KM lauluklass
LINE DANCE T 18.00 Maire Appo 5029313 Hummuli RM saal
Tõrva Tantsustuudio LYS (naisrühm) T 19.00-20.30 Ulvi Riitsalu 5249628 Lasteaed MÕMMIK ruumid
Naisrühm LIISUD T 19.00 Valdeko Kalamees 5251849  
         
KOLMAPÄEV        
Memmede tantsurühm
EIDERATAS
K 15.00 Silvi Abolkaln 55561057 Tõrva KM saal
Tõrva Muusikakool K 14.00-19.30 Maie Kala 56568098 Tõrva KM lauluklass
Tõrva Kunstistuudio
MAAL-õpilased
K 16.00 Gerta Vister 53481568 Tõrva KM kunstistuudio ruumid III korrusel
Tantsukool HOP DANCE K 16.45-18.00 Kerli Vessin 58435123 Tõrva KM saal
Tõrva Kunstistuudio
MAAL-täiskasvanud
K 18.00 Gerta Vister 53481568 Tõrva KM kunstistuudio ruumid III korrusel
Naisansambel HERMES K 18.00 Reet Koppel 5234847 Tõrva KM lava tagune klass
JOOGA K 18.00 Maimu Ode 53765737 Hummuli RM saal
KÄSITÖÖRING K 18.00 Külli Starke 55598098 Hummuli RM käsitöötoas
Estraaditrupp  TÕRVA TILGAD K 19.00 Valdeko Kalamees 5251849 Tõrva Gümnaasium
         
NELJAPÄEV        
Tõrva Muusikakool N 14.00-18.30 Maie Kala 56568098 Tõrva KM lauluklass
LINE DANCE - noortele N 14.00 Kaidi Kuškis 53010099 Ala RM saal
Tõrva Kunstistuudio
KERAAMIKA/PORTSELAN   
                õpilased
N 16.00 Gerta Vister 53481568 Tõrva KM kunstistuudio ruumid
III korrusel
Tõrva Kunstistuudio
KERAAMIKA/PORTSELAN   
                täiskasvanud
N 17.30 Gerta Vister 53481568 Tõrva KM kunstistuudio ruumid
III korrusel
Rahvamuusikaansambel KIRIME N 17.30 Thea Leitmaa 5297974 Tõrva KM rahvamuusikaklass
Tõrva Kunstistuudio
KÄSITÖÖ-täiskasvanud
N 18.00 Siiri Nõmmsalu 5291627 Tõrva KM kunstistuudio ruumid III korrusel
KÄSITÖÖRING N 18.00 Eve Toompalu 56649623 Riidaja endise vallamaja ruumides
MÕISAANSAMBEL N 18.30 Piret Tiirak pirettiirak@gmail.com Hummuli RM saal
Segarahvatantsurühm JANDALI N 19.00 Valdeko Kalamees 5251849 Tõrva KM saal
         
REEDE        
Tõrva Muusikakool R 16.30-18.30 Maie Kala 56568098 Tõrva KM lauluklass
         
PÜHAPÄEV        
Rahvamuusikaansambel JAURAM P 12.00 Ants Säks 53478530 Helme päevakeskus