Tõrva Avatud Noortekeskus

 

Kontakt

Nimi

Ametikoht

Kontakt

Helen Elias Abivallavanem 766 5319
helen.elias@torva.ee
Annelore Hirschon Tõrva ANK juhataja 5433 0680
annelore@torva.ee
Madis Mumm Noorsootöötaja 5365 7396
madis.mumm@torva.ee
Merilin Saksniit Noorsootöötaja (Tõrva)
5684 1896
merilin.saksniit@torva.ee
Maire Riit Noorsootöötaja (Hummuli) maire.riit@torva.ee
Age Leesment Noorsootöötaja (Riidaja) 5558 1236
age.leesment@torva.ee
Giia Timpson Noorsootöötaja (Ritsu)

5698 1116
ritsukulakeskus@torva.ee

 

Tõrva Avatud Noortekeskuse alla kuuluvad Hummuli noortetuba, Riidaja noortetuba ja Ritsu noortetuba