TÕRVAKA kaart

 

Tõrvaka kaardi saavad taotleda kõik inimesed, kelle rahvastikuregistrijärgne elukoht asub Tõrva vallas. Esialgu seotakse tõrvaka sooduskaart isiku ID-kaardiga sarnaselt kaubanduses juba tuntud kliendikaartidega ja eraldi füüsilisel kujul täiendavat kaart ei väljastata. 

Mida tõrvaka sooduskaart mulle annab?

Tõrvaka kaardi omanikud saavad soodustust Tõrva vallas toimuvate sündmuste ja pakutavate teenuste hindadelt. Nii on tõrvaka kaardiga võimalik saada soodsamalt peagi avatava Tõrva Veemõnula pääsmeid või tagada tasuta sissepääs liivaskulptuuride parki Tõrva keskväljakul. Täpsem soodustus Tõrva Veemõnula piletite osas avaldatakse jooksvalt. Samuti saavad olema tõrvaka kaardi omanikele soodsamad valla poolt korraldatavad kultuuri- ja spordiürituste pääsmeid. Täpne nimekiri soodustusvõimalustest lisatakse jooksvalt siia veebilehele ning saadetakse e-postile  tõrvaka kaardi omanikele, kes on selleks soovi avaldanud avaldust täites. 

Kuidas tõrvaka kaardi saab?

Võimalus kaardi saamiseks on mitu: 

1) Laadi alla avaldus SIIT, täida ära ning saada digiallkirjastatult e-postile torva@torva.ee märgusõnaga "TÕRVAKA kaart". 

2) Selle veebilehe lõpus avaneb sisse logides vorm, mida saab ära täita ning digiallkirjastada.

  • lehe ülemises paremas osas on kast "Logi sisse"
  • logi sisse ning sisesta PIN1 
  • seejärel täida taotlusvorm ning sisesta PIN2

Tähelepanu! Veendu, et viisid digiallkirjastamise lõpuni (kindlasti tuleb sisestada PIN2)!

3) Tule kohale Tõrva vallavalitsusse (Kevade 1, Tõrva või Tartu 20, Tõrva (sotsiaalosakond) ning täida avaldus kohapeal. Lisaks saad avaldust täita Tõrva Turismiinfopunktis (uues bussijaamas) ning Tõrva Veemõnulas enne teenuste kasutamist. 

Kaardi saamiseks tuleb anda nõusolek rahvastikuregistrist andmete kontrollimiseks. 

Eduka avalduse täitmise puhul eraldi kinnituskirja ei saadeta. 

Küsimuste või probleemide korral kirjuta marianne.sokk@torva.ee või helista 522 8355.

Selleks tegevuseks pead olema sisselogitud!