Tõrva valla allasutuste juhtide kontaktid

 Allasutus Nimi Kontakt
 Tõrva Gümnaasium Ivar Hanvere 525 5384
ivar@torva.edu.ee

 Tõrva Muusikakool

Thea Leitmaa

529 7974
thea.leitmaa@torva.ee

 Lasteaed Mõmmik Lisanna Kaar 528 1977
lisanna.kaar@torva.ee
 Lasteaed Tõrvalill Ede Truu 5 341 1825
ede.truu@torva.ee
 Tõrva Kultuurimaja Pille Ilisson 5 302 4110
pille.ilisson@torva.ee
 Tõrva Avatud Noortekeskus Annelore Hirschon
annelore.hirschon@torva.ee
 Tõrva Linnaraamatukogu Kairi Müürsepp 766 5333
kairi.myyrsepp@torva.ee
 Ala Põhikool Lea Abolkaln (direktori kt) 5199 1773
kool@ala.edu.ee
 Ritsu Lasteaed-Algkool Siiri Tomp (direktori kt) 767 9235
kool@ritsu.edu.ee
 Taagepera Raamatukogu Erja Liivson 5 384 0849
taageperark@torva.ee
 Helme Koduloomuuseum    
 Barclay de Tolly mausoleum Estike Uibopuu 513 9065
estike.uibopuu@hotmail.com
 Hummuli Põhikool Evelin Tiivel 517 0937
evelin@hummuli.edu.ee
 Hummuli Raamatukogu Elmar Orav 5 342 2465
hummulirk@torva.ee
 Riidaja Põhikool Ave Rõõm 5 697 0759
ave@riidaja.edu.ee
 Riidaja Raamatukogu Anne Pai 763 4524
anne.pai@torva.ee