Ürituste korraldamine noortekeskuses

Sünnipäev noortekeskuses

Noortekeskuses on võimalik tähistada sünnipäevi ja seda vastavalt maja lahtiolekuaegadele.

Sünnipäevade jaoks on meil välja pakkuda kaks sobilikku ruumi  – III korruse peosaal või II korrusel asuv seminariruum. Antud ruumide ühe tunni üüritasu on 7 €.

Et pidu veelgi ägedamaks muuta, on võimalik, kokkuleppel noorsootöötajaga, laenutada noorteka karnevalirõivaste kollektsiooni.

Huvi korral ja sobiliku kuupäeva ja ruumi välja valimiseks pöörduge julgelt noorsootöötaja poole.

Klassiõhtu noortekeskuses

Selleks, et pidada üks äge klassiõhtu noortekas, tuleks esmalt klassijuhatajal aegsasti meiega ühendust võtta, et üheskoos leida ja broneerida sobilik kuupäev ja kellaaeg.

Klassiõhtu pidamiseks on kõige sobilikum meie III korruse peoruum, kus on ruumi laialt, et mängida üheskoos seltskonnamänge ja teha muud põnevat.

Klassiõhtu pidamine on tasuta!

Et klassiõhtu oleks õnnestunud soovitame meie omalt poolt toimida järgmiselt:

  • tulge noortekasse ja tutvuge esmalt meie poolt pakutavate võimalustega;
  • leppige eelnevalt noorsootöötajaga kokku, milliseid noortekeskuse poolt pakutavaid võimalusi ja vahendeid te kasutada soovite. Nii saame meie omalt poolt kaasa aidata, tehes ära vajalikud ettevalmistused (näiteks pannes teie jaoks valmis teie eelistatud lauamängud, sättida valmis karnevalirõivad, muusika jaoks muusikamängija, toidu jaoks laua ja soovi korral, kas tavalised toolid või kott-toolid);
  • pange paika klassiõhtu plaan – mõelge välja, mida te täpselt teha soovite (mängud, viktoriinid, võistlused, disko jne) ning jagage klassikaaslaste vahel ära ülesanded ja rollid, kes mida teeb ja mille eest vastutab. See kõik on hea ikka selleks, et klassiõhtu oleks põnev ja sisukas;
  • kokake üheskoos! Noortekeskuses on olemas hästi varustatud kööginurk, kus on võimalik teil üheskoos valmistada või küpsetada midagi maitsvat, et muuta oma klassiõhtu menüü vaheldusrikkaks. Koostegemise rõõm on suurim rõõm;
  • tutvuge noortekeskuse kodukorraga ja pidage sellest lugu;
  • klassiõhtu lõppedes palume teil üheskoos anda viimane ponnistus ja korrastada kasutatud ruum, paigutada kasutatud asjad oma kohtadele ja korjata kokku prügi. Sellisel juhul on meil alati rõõm teid taas oma majas vastu võtta.