Võimalused noortekeskuses

Õueala võimalused

 

Noortekeskusel on suur ja avar õueala. Õuealal on madalseiklusrada, skatepark ning disc-golfi mängimise võimalus. Samuti on meil ka korvpalliplats ja jalgpalliväljak, kus huvilised palli kõksutada saavad.

Madalseiklusrada asub keskuse tagahoovis ning selle pikkuseks on ligemale 30 meetrit. Seiklusrada koosneb 12 elemendist ning selle kõrgus ulatub kuni 40 sentimeetrini. Ohutuse tagamiseks tuleks kanda kiivrit (sobiv on ka jalgrattakiiver). Raja esmakordsed külastajad saavad soovi korral juhtnööre küsida Noortekeskusest.

Disc-golfi mängimiseks vajalikud kettad saab laenutada Noortekeskusest.

Samuti on võimalik Noortekast laenutada ka vabaõhumängu Mölkky, mida õuealal mängida saab. Mölkky sobib vanusele 6+, mängijaid 2 või rohkem, kestus 15+ minutit.

Tõrva skatepargi avamine 31.08.2013

 

Võimalused keskuses

Tõrva Avatud Noortekeskus toimetab kaunilt renoveeritud suures majas. Keskus asub kolmel korrusel. Esimesel korrusel on bändiruum, spordiruum, dušsiruum ja noortetuba. Teisel korrusel asub nelja arvutiga arvutinurk, seminariruum ja kööginurk, kus on olemas kõik vajalik ühe korraliku eine valmistamiseks (vaid toidumaterjal tuleb endal kaasas olla).

Spordiruum – aktiivne liikumine on oluline igas eas. Pane selga oma trenniriided ning tule ja hüppa hüppenööriga, tantsi peegli ees, maadle, poksi või tõsta kangi – see kõik on meie noortekas võimalik;

Bändiruum ja salvestusruum – siia on oodatud kõik muusikahuvilised noored oma bändiproove tegema. Bändiruum on kaasaegselt sisustatud (ruumis on trummid, bass- ja elektrikitarr, pillivõimud ja vokaalmikrofonid, digipult, kõlarid ja muudki). Ruumis on ka vajalik tehnika korraliku kvaliteediga lugude salvestamiseks;

Seminariruum – Siin on võimalik korraldada seminare, koolitusi ning teisi põnevaid ettevõtmisi. Ruum mahutab kuni 75 inimest ning on varustatud vajaliku tehnikaga (projektor, helisüsteem, suur ekraan, esitlustahvel).